Львовская Энергия - Чемпион Украины по футзалу 2016

21 мая 2016 21:08

Львівська "Енергія" в п'ятому матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла харківський "Локомотив" з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону 2015-2016!

Рахунок в матчі відкрив Микола Грицина на 5-й хвилині зустрічі, обігравши захисника Локо на замасі і точно пробивши мимо Дмитра Литвиненка, який захищав ворота харківської команди. Відігрався Локомотив лише під кінець першого тайму - Дмитро Сорокін шикарним ударом зміг пробити Володимира Кардаша - кіпера Енергії. 1-1.

На самому початку другого тайму Микола Грицина оформив дубль, класно розібравшись в ситуації та прокинувши м'яч під рукою Дмитра Литвиненка! Далі пішла тягуча гра майже без моментів, проте на 37-й хвилині зустрічі показав свою техніку Тарас Кузь, що обіграв гравця Локо та влучно пробив над рукою голкіпера Локомотива - 1-3.

Проте на останніх хвилинах Локо підключив п'ятого польового гравця. Футболку кіпера одягнув Євген Валенко, який й зкоротив відрив - 2-3. А за хвилину до кінця зустрічі несподіванний удар Петра Шотурми став влучним та перевів гру в овертайми.

В першому овертаймі Микола Грицина оформив хет-трик, а у другому після класного моменту у воріт Енергії в пусті ворота Локо м'яч відправив Сергій Коваль. 3-5 - перемога Енергії!

«Локомотив» (Харків) – «Енергія» (Львів) – 3:3 (0:2 д.ч.)
Рахунок в серії 2:3
Перший матч 3:2, другий матч 2:3, третій матч 6:0, четвертий матч 2:5

«Локомотив»: Дмитро Литвиненко (Юрій Савенко, 39 - 45, Євген Іваняк, 46 - 50) – Олександр Сорокін, Віталій Кісельов, Дмитро Бондар, Дмитро Сорокін, Дмитро Федорченко, Євген Валенко, Євген Рогачов, Євген Сірий, Микола Білоцерківець, Петро Шотурма, Сергій Журба
«Енергія»: Володимир Кардаш – Андрій Федюк, Богдан Стефанків, Василь Денис, Віталій Радевич, Максим Павленко, Микола Грицина, Олег Легендзевич, Сергій Коваль, Тарас Кузь
Арбітры: Руслан Лутій, Максим Чубинський (Київ)
Голи: Дмитро Сорокін, 18, Євген Валенко, 38, Петро Шотурма, 39 - Микола Грицина, 5, 21, 44, Тарас Кузь, 37, Сергій Коваль, 49
Попередження: Віталій Кісельов, 29. - Тарас Кузь, 37. Андрій Федюк, 39.