Внимание командам! Стартует дозаявочное окно!

8 января 2018 12:24

Команды, которые уже сыграли 5 официальных игр, имеют право дозаявить двух игроков!

Дозаявка платная - 100 грн за игрока.

Правила дозаявок (выдержка из Регламента):

 

9. Дозаявковий період дозволений мiж 5 та 6 грою команди в турнiрi в кiлькостi двух гравцiв за команду, за виключенням форс-мажорних обставин, за рішенням оргкомітету, вартicть дозаявки – 100грн за одного гравця. Якщо в командi заявлено менш нiж 10 гравцiв, та 2 воротаря, то дозаявка може бути проведена безкоштовно до цiєї кiлькостi гравцiв в любий час, за винятком останнiх двух тижнiв турнiру, за рiшенням Оргкомiтету.
10.Дозаявки дозволені, якщо гравець, який дозаявляється, не підвищує рівень команди до рівня більш вищого ніж рівень ліги, у якій грає команда.
11. Відповідальність за відповідність якомусь пункту Регламенту кожної дозаявки несе команда, яка дозаявляє гравця. У випадку невідповідності заявки Регламенту на команду можуть бути накладені штрафні санкції шляхом присудження поразки у матчах, де грав гравець, порушуючий пункти Регламенту;
12. Дозаявляти гравців, які в попередніх турнірах грали у більш високих лігах ніж та, в яку дозаявляється гравець, і при цьому постійно грали у складах своїх команд та мають на своєму рахунку більш ніж середню кількість м’ячів (5-7), заборонено, окрім форс-мажорних обставин, або якщо команда, до якої дозаявляється гравець, знаходиться на останніх двох місцях турнірної таблиці або має значно меншу кількість очок, ніж середні команди ліги, але якщо гравець, який дозаявляється, не підвищує рівень команди до рівня більш вищого ніж рівень ліги, у якій грає команда за рішенням Оргкомітету;
13. Дозаявляючи будь-якого гравця представники команд зобов’язані надати повну інформацію про нього: в яких турнірах грає, в яких лігах та кількість забитих м’ячів, а якщо не грає на даний момент, то його найкращі результати за останні 3-4 роки.
14. Дозаявка гравців із-за дисциплінарних покарань основного складу команди заборонена і не є форс-мажором. Форс-мажорною може враховуватись лише можливість дозаявки, якщо команда втратила кількість гравців із-за травм і відзаявила їх, а у заявці лишилось 7 гравців, не враховуючи воротаря.
15. Перехід гравців з команди в команду в період проведення змагань забороняється, за винятком тих випадків, якщо на момент переходу, гравець зіграв менш ніж половину зіграних командою матчів та може бути тільки в другій половині турніру, за рішенням Оргкомітету, за виключенням переходу між командами однієї ліги.

 


Комментарии пользователей сайта

(Нет комментариев)

Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652