Стала известна разбивка по лигам после 4 этапа

9 января 2017 17:21

Итоги 30-го Кубка ФК «Универ» (осень 2016)

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Третья лига:

1

1 место – Nik&Ars

11

1 место – Грифоны ДПтС

20

1 место – 2-ваВ

2

2 место – Viva-cup

12

2 место – Эпицентр Салтовка

21

2 место – Мрия-94

3

3 место – Жилстрой-2

14

4 место – Henkel

22

3 место – Банна Хата

4

4 место – Этуаль

14

4 место – Тандем Плюс

23

4 место – DreamTeam

5

5 место – Четыре комнаты

 

Вторая лига:

24

5 место – Фолио Плюс

6

6 место – Стройинвест

15

1 место – U.B.Development

25

6 место – Ника

7

7 место – Галерея

16

2 место – Медиа

26

7 место – МДК

8

8 место –  Локомотив2-Волна

17

3 место – Класс

27

8 место – Элмет

9

9 место – Вирола

18

4 место – Хладотехника

28

9 место – HZ

10

10 место – Four rooms

19

5 место – АК Мельник и Квашин

29

10 место – Мивина

 

Четвертая лига:

 

Пятая лига:

 

Шестая лига:

30

1 место – Украгрозапчасть

41

1 место – Электротранс

51

1 место – Гранд-Фасад

31

2 место – Bwin

42

2 место – Восток-маклер-Autoshop

52

2 место – Хартрон-Аркос

32

3 место – Виктория

43

3 место – Альянс

53

3 место – Porezka.net

33

4 место – КФК-15

44

4 место – Галерея-2

54

4 место – MFC Cyklum

34

5 место – Astar.ua

45

5 место – ХНУПС

55

5 место – Клондайк

35

6 место – Vostok

46

6 место – ФЭД

56

6 место – ЭХО

36

7 место – Импульс

47

7 место – Intetics

57

7 место – Гипрококс

37

8 место – КВАДР

48

8 место – Cykoria

58

8 место – Атлетик-Люботин

38

9 место – Фортуна

49

9 место – TeamInternational

59

9 место – Рост

39

10 место – НА НГУ

50

10 место – Укрэнергочермет

60

10 место – Фармкомпания Здоровье

40

11 место – Friends

 

 

 

 

 

Седьмая лига:

 

Восьмая лига:

 

Девятая лига:

61

1 место – Класс-2

71

1 место – Банна Хата-2

81

1 место – Smart

62

2 место – Draft

72

2 место – Вега Пласт

82

2 место – ПБ Штурм

63

3 место – Офицеры ХНУПС

73

3 место – ХАКБ

83

3 место – ВЧД-Основа

64

4 место – Тетра

74

4 место – Слобода

84

4 место – ХНУ

65

5 место – Премьер

75

5 место – Energym

85

5 место – Корона

66

6 место – Маяк Березовка

76

6 место – Академия футбола

86

6 место – Gym4Fit

67

7 место – КФК-15-2

77

7 место – Маяк

87

7 место – Draft-2

68

8 место – Тайм

78

8 место – Мустанг

88

8 место – Секвойя 2000

69

9 место – Элита-спорт

79

9 место – Юнисеф

89

9 место –UA Forming

70

10 место – Фонарь

80

10 место – DoubleG

90

10 место – TeamInternational-Akvelon

 

Десятая лига:

 

Одиннадцатая лига:

 

Двенадцатая лига:

91

1 место – Укрфарминг

101

1 место – Мегабанк

108

1 место – UMM

92

2 место – Status M

102

2 место – Fireball

109

2 место – Харьковгоргаз

93

3 место – Буфет

103

3 место – ХКЗ

110

3 место – Шторм

94

4 место – Triolan

104

4 место – Антарес

111

4 место – Mezzo-GreenTeam

95

5 место – BarBaris

105

5 место – Grafix

112

5 место – Angry Bees

96

6 место – Bwin-2

106

6 место – Ника-2

113

6 место – ZomBee

97

7 место – Альфа-Корона

107

7 место – FC Sparta

114

7 место – Рапид Пресс

98

8 место – Киевстар

 

 

 

 

99

9 место – JC-Бегемоты

Кубок Чемпионов 11-12 лиг:

Кубок Надежды 5-6 лиг:

100

10 место – Euro-Энерго-Тайм

1 место – Антарес

1 место – Рост

 

 

2 место – ХКЗ

2 место – Фармкомпания Здоровье

Кубок Чемпионов высшей-2 лиг:

3-4 место – Mezzo-GreenTeam и Шторм

3-4 место – TeamInternational и Атлетик Люботин

1 место – Жилстрой-2

 

5-6 место – Cykoria и Укрэнергочермет

2 место – U.B.Development

 

Кубок Надежды 7-8 лиг:

3 место – Класс

 

1 место – Юнисеф

Кубок Чемпионов 3-7 лиг:

Кубок Надежды высшей лиги:

2 место – Мустанг

1 место – Мрия-94

1 место – Вирола

3-5 место – DoubleG, Фонарь, Тайм

2 место – Восток-Маклер-Autoshop

2 место – Four rooms

Кубок Надежды 9-12 лиг:

3 место – Класс-2

Кубок Надежды 3-4 лиг:

1 место – Секвойя 2000

Кубок Чемпионов 8-10 лиг:

1 место – КВАДР

2 место – FC Sparta

1 место – Укрфарминг

2 место – НА НГУ

3-4место–TeamInternational-Akvelon , Euro-Энерго-Тайм

2 место – Слобода

3-7места – Мивина,Фортуна,Friends,

5-6 место – Киевстар и JC-Бегемоты

 

Элмет, НZ

7-8 место – UA Forming и Рапид Пресс

 

Итоги 30-го Кубка ФК «Универ» после кругового чемпионата (осень 2016)

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Третья лига:

1

1 место – Жилстрой-2

11

1 место – Эпицентр Салтовка

20

1 место – Мрия-94

2

2 место – Nik&Ars

12

2 место – Грифоны ДПтС

21

2 место – 2-ва В

3

3 место – Четыре комнаты

13

3 место – Henkel

22

3 место – Фолио Плюс

4

4 место – Viva-cup

14

4 место – Тандем Плюс

23

4 место – Ника

5

5 место – Стройинвест

 

Вторая лига:

24

5 место – DreamTeam

6

6 место – Этуаль

15

1 место – Класс

25

6 место – Банна Хата

7

7 место – Галерея

16

2 место – U.B.Development

26

7 место – МДК

8

8 место –  Локомотив2-Волна

17

3 место – Хладотехника

27

8 место – Элмет

9

9 место – Вирола

18

4 место – Медиа

28

9 место – HZ

10

10 место – Four rooms

19

5 место – АК Мельник и Квашин

29

10 место – Мивина

 

Четвертая лига:

 

Пятая лига:

 

Шестая лига:

30

1 место – Украгрозапчасть

41

1 место – Восток-маклер-Autoshop

51

1 место – Гранд-Фасад

31

2 место – Bwin

42

2 место – Альянс

52

2 место – Клондайк

32

3 место – Astar.ua

43

3 место – Электротранс

53

3 место – MFC Cyklum

33

4 место – Виктория

44

4 место – Галерея-2

54

4 место – ЭХО

34

5 место – Vostok

45

5 место – ХНУПС

55

5 место – Porezka.net

35

6 место – КФК-15

46

6 место – ФЭД

56

6 место – Гипрококс

36

7 место – Импульс

47

7 место – Intetics

57

7 место – Хартрон-Аркос

37

8 место – КВАДР

48

8 место – Cykoria

58

8 место – Атлетик-Люботин

38

9 место – Фортуна

49

9 место – TeamInternational

59

9 место – Рост

39

10 место – НА НГУ

50

10 место – Укрэнергочермет

60

10 место – Фармкомпания Здоровье

40

11 место – Friends

 

 

 

 

 

Седьмая лига:

 

Восьмая лига:

 

Девятая лига:

61

1 место – Класс-2

71

1 место – Слобода

81

1 место – Smart

62

2 место – Офицеры ХНУПС

72

2 место – ХАКБ

82

2 место – ХНУ

63

3 место – Премьер

73

3 место – Вега Пласт

83

3 место – Корона

64

4 место – Тетра

74

4 место – Банна Хата-2

84

4 место – ВЧД-Основа

65

5 место – Маяк Березовка

75

5 место – Energym

85

5 место – Gym4Fit

66

6 место – Draft

76

6 место – Академия футбола

86

6 место – ПБ Штурм

67

7 место – КФК-15-2

77

7 место – Маяк

87

7 место – Draft-2

68

8 место – Тайм

78

8 место – Мустанг

88

8 место – Секвойя 2000

69

9 место – Элита-спорт

79

9 место – Юнисеф

89

9 место –UA Forming

70

10 место – Фонарь

80

10 место – DoubleG

90

10 место – TeamInternational-Akvelon

 

Десятая лига:

 

Одиннадцатая лига:

 

Двенадцатая лига:

91

1 место – Укрфарминг

101

1 место – Антарес

108

1 местоШторм

92

2 место – Status M

102

2 место – ХКЗ

109

2 место – Mezzo-GreenTeam

93

3 место – BarBaris

103

3 место – Мегабанк

110

3 место – UMM

94

4 место – Буфет

104

4 место – Grafix

111

4 место – Angry Bees

95

5 место – Bwin-2

105

5 место – Fireball

112

5 место – Харьковгоргаз

96

6 место – Triolan

106

6 место – Ника-2

113

6 место – ZomBee

97

7 место – Альфа-Корона

107

7 место – FC Sparta

114

7 место – Рапид Пресс

98

8 место – Киевстар

 

 

 

 

99

9 место – JC-Бегемоты

 

 

 

 

100

10 место – Euro-Энерго-Тайм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 1 етап – загальне місце, зайняте серед всіх команд, що беруть участь в минулому турнірі, за кубковою системою і в регулярному чемпіонаті і формування її середньої цифри.

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Третья лига:

1,5

Nik&Ars

11,5

Грифоны ДПтС

20,5

2-ва В

2

Жилстрой-2

11,5

Эпицентр Салтовка

20,5

Мрия-94

3

Viva-cup

13,5

Henkel

23

Фолио Плюс

4

Четыре комнаты

14

Тандем Плюс

23,5

Банна Хата

5

Этуаль

 

Вторая лига:

23,5

DreamTeam

5,5

Стройинвест

15,5

U.B.Development

24

Ника

7

Галерея

16

Класс

26

МДК

8

Локомотив2-Волна

17

Медиа

27

Элмет

9

Вирола

17,5

Хладотехника

28

HZ

10

Four rooms

19

АК Мельник и Квашин

29

Мивина

 

 

 

 

 

 

 

Четвертая лига:

 

Пятая лига:

 

Шестая лига:

30

Украгрозапчасть

41,5

Восток-маклер-Autoshop

51

Гранд-Фасад

31

Bwin

42

Электротранс

53,5

MFC Cyklum

32,5

Виктория

42,5

Альянс

53,5

Клондайк

33

Astar.ua

44

Галерея-2

54

Porezka.net

34

КФК-15

45

ХНУПС

54,5

Хартрон-Аркос

34,5

Vostok

46

ФЭД

55

ЭХО

36

Импульс

47

Intetics

56,5

Гипрококс

37

КВАДР

48

Cykoria

58

Атлетик-Люботин

38

Фортуна

49

TeamInternational

59

Рост

39

НА НГУ

50

Укрэнергочермет

60

Фармкомпания Здоровье

40

Friends

 

 

 

 

 

Седьмая лига:

 

Восьмая лига:

 

Девятая лига:

61

Класс-2

72,5

Банна Хата-2

81

Smart

62,5

Офицеры ХНУПС

72,5

Вега Пласт

83

ХНУ

64

Draft

72,5

ХАКБ

83,5

ВЧД-Основа

64

Тетра

72,5

Слобода

84

ПБ Штурм

64

Премьер

75

Energym

84

Корона

65,5

Маяк Березовка

76

Академия футбола

85,5

Gym4Fit

67

КФК-15-2

77

Маяк

87

Draft-2

68

Тайм

78

Мустанг

88

Секвойя 2000

69

Элита-спорт

79

Юнисеф

89

UA Forming

70

Фонарь

80

DoubleG

90

TeamInternational-Akvelon

 

 

 

 

 

 

 

Десятая лига:

 

Одиннадцатая лига:

 

Двенадцатая лига:

91

Укрфарминг

102

Мегабанк

109

UMM

92

Status M

102,5

ХКЗ

109

Шторм

93,5

Буфет

102,5

Антарес

110

Mezzo-GreenTeam

94

BarBaris

103,5

Fireball

110,5

Харьковгоргаз

95

Triolan

104,5

Grafix

111,5

Angry Bees

95,5

Bwin-2

106

Ника-2

113

ZomBee

97

Альфа-Корона

107

FC Sparta

114

Рапид Пресс

98

Киевстар

 

 

 

 

99

JC-Бегемоты

 

 

 

 

100

Euro-Энерго-Тайм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 2 етап – торкнеться трьох кращих команд, які посіли перші 3 місця у лізі, і трьох команд, що мають найнижчий середній бал у лізі. Кращим командам рейтинг на три бали зменшується, а найгіршим командам на три бали збільшується. Виняток становлять команди першої-другої поєднаної ліги, в яких ці зміни відбуваються тільки з найкращою командою – її рейтинг змінюється всього на один бал, і однією найгіршою командою (на 3 бали).

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Третья лига:

1,5

Nik&Ars

10,5

Грифоны ДПтС

17,5

2-ва В

2

Жилстрой-2

11,5

Эпицентр Салтовка

17,5

Мрия-94

3

Viva-cup

13,5

Henkel

23

Фолио Плюс

4

Четыре комнаты

14

Тандем Плюс

20,5

Банна Хата

5

Этуаль

 

Вторая лига:

23,5

DreamTeam

5,5

Стройинвест

15,5

U.B.Development

24

Ника

7

Галерея

16

Класс

26

МДК

11

Локомотив2-Волна

17

Медиа

30

Элмет

12

Вирола

17,5

Хладотехника

31

HZ

13

Four rooms

22

АК Мельник и Квашин

32

Мивина

 

 

 

 

 

 

 

Четвертая лига:

 

Пятая лига:

 

Шестая лига:

27

Украгрозапчасть

38,5

Восток-маклер-Autoshop

48

Гранд-Фасад

28

Bwin

39

Электротранс

53,5

MFC Cyklum

29,5

Виктория

39,5

Альянс

53,5

Клондайк

33

Astar.ua

44

Галерея-2

51

Porezka.net

34

КФК-15

45

ХНУПС

51,5

Хартрон-Аркос

34,5

Vostok

46

ФЭД

55

ЭХО

36

Импульс

47

Intetics

56,5

Гипрококс

37

КВАДР

51

Cykoria

61

Атлетик-Люботин

41

Фортуна

52

TeamInternational

62

Рост

42

НА НГУ

53

Укрэнергочермет

63

Фармкомпания Здоровье

43

Friends

 

 

 

 

 

Седьмая лига:

 

Восьмая лига:

 

Девятая лига:

58

Класс-2

69,5

Банна Хата-2

78

Smart

59,5

Офицеры ХНУПС

69,5

Вега Пласт

83

ХНУ

61

Draft

69,5

ХАКБ

80,5

ВЧД-Основа

64

Тетра

72,5

Слобода

81

ПБ Штурм

64

Премьер

75

Energym

84

Корона

65,5

Маяк Березовка

76

Академия футбола

85,5

Gym4Fit

67

КФК-15-2

77

Маяк

87

Draft-2

71

Тайм

81

Мустанг

91

Секвойя 2000

72

Элита-спорт

82

Юнисеф

92

UA Forming

73

Фонарь

83

DoubleG

93

TeamInternational-Akvelon

 

 

 

 

 

 

 

Десятая лига:

 

Одиннадцатая лига:

 

Двенадцатая лига:

88

Укрфарминг

99

Мегабанк

106

UMM

89

Status M

99,5

ХКЗ

106

Шторм

90,5

Буфет

102,5

Антарес

110

Mezzo-GreenTeam

94

BarBaris

100,5

Fireball

107,5

Харьковгоргаз

95

Triolan

107,5

Grafix

111,5

Angry Bees

95,5

Bwin-2

109

Ника-2

113

ZomBee

97

Альфа-Корона

110

FC Sparta

114

Рапид Пресс

101

Киевстар

 

 

 

 

102

JC-Бегемоты

 

 

 

 

103

Euro-Энерго-Тайм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 3 етап – торкнеться команд, які не відповідали рівню ліги, яка визначається або занадто низькою або занадто високою кількістю набраних очок, порівняно з рештою учасників ліги. Командам, які набрали надто малу кількість очок по відношенню до інших, до існуючої після другого етапу цифри рейтингу додається 10 балів. А командам, які беззастережно виділялися в своїй лізі, навпаки - мінус 10 балів.Після третього етапу формується попередня розбивка по лігам і після подачі заявок рейтинг кожної команди може бути відкориговано відповідно до 4 етапу.

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Третья лига:

1,5

Nik&Ars

10,5

Грифоны ДПтС

17,5

2-ва В

2

Жилстрой-2

11,5

Эпицентр Салтовка

17,5

Мрия-94

3

Viva-cup

13,5

Henkel

23

Фолио Плюс

4

Четыре комнаты

14

Тандем Плюс

20,5

Банна Хата

5

Этуаль

 

Вторая лига:

23,5

DreamTeam

5,5

Стройинвест

15,5

U.B.Development

24

Ника

7

Галерея

16

Класс

26

МДК

11

Локомотив2-Волна

17

Медиа

30

Элмет

12

Вирола

17,5

Хладотехника

31

HZ

13

Four rooms

32

АК Мельник и Квашин

42

Мивина

 

 

 

 

 

 

 

Четвертая лига:

 

Пятая лига:

 

Шестая лига:

17

Украгрозапчасть

38,5

Восток-маклер-Autoshop

48

Гранд-Фасад

28

Bwin

39

Электротранс

53,5

MFC Cyklum

29,5

Виктория

39,5

Альянс

53,5

Клондайк

33

Astar.ua

44

Галерея-2

51

Porezka.net

34

КФК-15

45

ХНУПС

51,5

Хартрон-Аркос

34,5

Vostok

46

ФЭД

55

ЭХО

36

Импульс

47

Intetics

56,5

Гипрококс

37

КВАДР

51

Cykoria

61

Атлетик-Люботин

41

Фортуна

52

TeamInternational

62

Рост

42

НА НГУ

63

Укрэнергочермет

63

Фармкомпания Здоровье

53

Friends

 

 

 

 

 

Седьмая лига:

 

Восьмая лига:

 

Девятая лига:

58

Класс-2

69,5

Банна Хата-2

78

Smart

59,5

Офицеры ХНУПС

69,5

Вега Пласт

83

ХНУ

61

Draft

69,5

ХАКБ

80,5

ВЧД-Основа

64

Тетра

72,5

Слобода

81

ПБ Штурм

64

Премьер

75

Energym

84

Корона

65,5

Маяк Березовка

76

Академия футбола

85,5

Gym4Fit

67

КФК-15-2

77

Маяк

87

Draft-2

81

Тайм

81

Мустанг

91

Секвойя 2000

82

Элита-спорт

92

Юнисеф

102

UA Forming

83

Фонарь

93

DoubleG

103

TeamInternational-Akvelon

 

 

 

 

 

 

 

Десятая лига:

 

Одиннадцатая лига:

 

Двенадцатая лига:

78

Укрфарминг

99

Мегабанк

106

UMM

89

Status M

99,5

ХКЗ

106

Шторм

90,5

Буфет

102,5

Антарес

110

Mezzo-GreenTeam

94

BarBaris

100,5

Fireball

107,5

Харьковгоргаз

95

Triolan

107,5

Grafix

111,5

Angry Bees

95,5

Bwin-2

109

Ника-2

113

ZomBee

97

Альфа-Корона

110

FC Sparta

114

Рапид Пресс

111

Киевстар

 

 

 

 

112

JC-Бегемоты

 

 

 

 

113

Euro-Энерго-Тайм

 

 

 

 

 

 

Команды по рейтингу после 3 этапа по итогам 20-го Кубка ФК Универ

1,5

Nik&Ars

59,5

Офицеры ХНУПС

2

Жилстрой-2

61

Draft

3

Viva-cup

61

Атлетик-Люботин

4

Четыре комнаты

62

Рост

5

Этуаль

63

Фармкомпания Здоровье

5,5

Стройинвест

63

Укрэнергочермет

7

Галерея

64

Тетра

10,5

Грифоны ДПтС

64

Премьер

11

Локомотив2-Волна

65,5

Маяк Березовка

12

Вирола

67

КФК-15-2

13

Four rooms

69,5

Банна Хата-2

11,5

Эпицентр Салтовка

69,5

Вега Пласт

14

Тандем Плюс

69,5

ХАКБ

15,5

U.B.Development

72,5

Слобода

16

Класс

75

Energym

17

Украгрозапчасть

76

Академия футбола

17

Медиа

77

Маяк

17,5

2-ва В

78

Smart

17,5

Мрия-94

78

Укрфарминг

17,5

Хладотехника

80,5

ВЧД-Основа

20,5

Банна Хата

81

ПБ Штурм

23

Фолио Плюс

81

Мустанг

23,5

DreamTeam

81

Тайм

24

Ника

82

Элита-спорт

26

МДК

83

ХНУ

28

Bwin

83

Фонарь

29,5

Виктория

84

Корона

30

Элмет

85,5

Gym4Fit

31

HZ

87

Draft-2

32

АК Мельник и Квашин

89

Status M

33

Astar.ua

91

Секвойя 2000

34

КФК-15

92

Юнисеф

36

Импульс

93

DoubleG

37

КВАДР

94

BarBaris

38,5

Восток-маклер-Autoshop

95

Triolan

39

Электротранс

95,5

Bwin-2

39,5

Альянс

97

Альфа-Корона

41

Фортуна

99

Мегабанк

42

НА НГУ

99,5

ХКЗ

42

Мивина

100,5

Fireball

44

Галерея-2

102

UA Forming

45

ХНУПС

102,5

Антарес

46

ФЭД

103

TeamInternational-Akvelon

47

Intetics

106

UMM

48

Гранд-Фасад

106

Шторм

51

Porezka.net

107,5

Харьковгоргаз

51

Cykoria

107,5

Grafix

51,5

Хартрон-Аркос

109

Ника-2

52

TeamInternational

110

Mezzo-GreenTeam

53

Friends

110

FC Sparta

53,5

MFC Cyklum

111

Киевстар

55

ЭХО

111,5/112

Angry Bees + JC-Бегемоты

56,5

Гипрококс

113

ZomBee

58

Класс-2

113

Euro-Энерго-Тайм (FC Mobil)

 

 

 

 

 

 

Высшая лига:

 

Первая лига:

 

Вторая лига:

1

1,5

Nik&Ars

1

11

Локомотив2-Волна

1

17

Украгрозапчасть

2

2

Жилстрой-2

2

12

Вирола

2

17,5

2-ва В

3

3

Viva-cup

3

13

Four rooms

3

17,5

Мрия-94

4

4

Четыре комнаты

4

11,5

Эпицентр Салтовка

4

17,5

Хладотехника

5

5

Этуаль

5

14

Тандем Плюс

5

20,5

Банна Хата

6

5,5

Стройинвест

6

15,5

U.B.Development

6

23

Фолио Плюс

7

7

Галерея

7

16

Класс

7

23,5

DreamTeam

8

10,5

Грифоны ДПтС

8

17

Медиа

8

24

Ника

 

 

 

 

 

 

9

26

МДК

 

 

 

 

 

 

10