Сборная студентов ХНУ им. Каразина прибыла в Португалию. Интервью тренера команды Виталия Чернышева

 Вже незабаром, 15 липня, у португальській Бразі розпочнеться вже чемпіонат Європи з футзалу серед студентських команд. Цей континентальний форум проходить щороку. Торік він теж проходив у Португалії, але тоді «універ-Євро» приймала Коімбра. Тепер же цей чемпіонат прийматиме Брага.

На відміну від минулого року, коли Україна була представлена лише однією командою (честь нашої країни захищали студенти з Миколаєва), цьогоріч у Бразі гратимуть аж три представника вітчизняного студентського футзалу. Це жіноча команда НПУ ім. Драгоманова (Київ), яка є чинним володарем Кубку України серед ЗВО, а також два чоловічі колективи: чемпіон України серед ЗВО 2018 року та цьогорічний віце-чемпіон, команда ХНУ ім. Каразіна (Харків), а також бронзовий призер минулорічного чемпіонату та чинний чемпіон України серед ЗВО, НУ «Львівська політехніка» (Львів). Вже на днях наші представники дізнаються імена своїх суперників по груповому етапу

Віталій Чернишов, головний тренер команди ХНУ ім. Каразіна:

- Як Ваша команда готувалась до турніру в Португалії?
- Ми зібрались за тиждень до відльоту в Португалію, провели невеличкий збір та спробували награти деякі комбінації, які, сподіваюсь, стануть нам у нагоді.

- Які задачі стоять перед Вашою командою?
- Керівництво університету поки що перед нами не ставило конкретних задач. Ми же будемо виходити та грати на перемогу в кожному матчі.

- Чого очікуєте від чемпіонату Європи серед університетів?
- Нам цікаво поїхати та подивитись, як грають студентські команди з інших країн Європи, зокрема – з Іспанії та Португалії, адже ці країни є провідними у світовому футзалі. Також сподіваюсь, що ми зможемо порівняти рівень студентського футзалу в нас та в інших країнах. Хотілося б також побачити там багато цікавих ходів та нестандартних комбінацій.

За матеріалами сайту «5х5»