Игроки, выступающие за 2 команды

 

6. Всі гравці Кубку міста мають право грати тільки за одну команду, окрім:

 а) ветеранів, 1983 - 1978 р.н, якщо їх результативність в минулому сезоні не перевищувала 6-7 м'ячів, та за  рішенням Оргкомітету

Бунчик Денис Петрович

10.12.80

Грифон

Бунчик Денис Петрович

10.12.1979

Спортинг

Лунин Николай

1982

Newton

Лунин Николай

1982

ХТГ

Огульчанский Евгений Александрович

27.03.1982

Newton

Огульчанский Евгений Александрович

27.03.1982

ХТГ

Слюсаренко Борис Александрович

05.08.1981

Новая Вода

Слюсаренко Борис Александрович

05.08.1981

Мебель Гранд

Щербина Игорь Вячеславович

20.04.1982

Мебель Гранд

Щербина Игорь Вячеславович

20.04.1982

Норма

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Медведи

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Alex

 б) ветеранів, 1978 р.н., та старше.

Боцман Евгений Иванович

20.10.1972

Newton

Боцман Евгений Иванович

20.10.1972

ХТГ

Кириллов Виктор Владимирович

30.07.1975

Newton

Кирилов Виктор Владимирович

30.07.1975

ХТГ

 в) воротарям за дві команди, за рішенням Оргкомітету

Безносков Ярослав

03.06.1983

EdconGames

Безносков Ярослав Олеегович

08.02.1983

WinnerGreat

Бобро Владимир Игоревич

18.06.1994

Fortuna

Бобро Владимир Игоревич

18.06.1994

Этуаль

Ващенко Сергей Александрович

28.10.1990

ФК Добросмак

Ващенко Сергей Александрович

28.10.1990

Турбоком

Галагуз Антон Юрьевич 

26.12.1988

Art Lemon

Галагуз Антон Юрьевич 

26.12.1988

HZ

Ганус Андрей Сергеевич     

09.06.1994

Инвентус

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Тим и Ко

Горелов Игорь Юрьевич

06.09.1988

Инвентус

Горелов Игорь Юрьевич

06.09.1988

ТасманскийДьявол

Деревянко Сергей

07.04.1987

Газмастер

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Альянс

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

Madball

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

ТасманскийДьявол

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1995

Gradient

Михеев Александр Сергеевич

20/02/1996

UA Team

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.1976г.

Ideal Plast

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.76

Рембудпобут

Наглюк Михаил

10.05.1987

БМ Харьков

Наглюк Михаил Иванович

12.03.1986

Природа-2

Положий Руслан

10.08.1999

Art Lemon

Положий Руслан Александрович

10/08/1999

Viva Cup-2

Панишев Максим

 

UA Team

Панишев Максим

 

Жирновъ

Романченко Алексей Михайлович

        05/04/81

Парус

Романченко Алексей Михайлович

        05/04/81

HZ

Скиба Александр

10.03.1992

Landstar Agent

Скиба Александр

10.03.1992

Атлант

Снежко Юрий Викторович

12.09.1975

Восток-Маклер

Снежко Юрий Викторович

18.09.1975

Тим И Ко

Стрельник Павел Александрович

12.07.1993

Медведи

Стрельников Павел

25.06.1985

Auto-Motors

Тупченко Владислав Николаевич

01.11.1994

Канониры

Тупченко Владислав Николаевич

02.11.1994

Pasteria

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

Carbon DC

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

Премьер

Фомин Артем Анатольевич

29.10.1988

ХМР

Фомин Артем Анатольевич

29.10.1988

Joma Old

Хрипливец Сергей Геннадиевич

    17.02.1993

AMFC Temp

Хрипливец Сергей Геннадиевич

    17.02.1993

Искра

Ямпольский Леонид Эдуардович

17.07.1993

FC Wizard

Ямпольский Леонид Эдуардович

17.08.1993

Nix Solutions

Слободянюк Валерий Валерьевич              

27.08.1989

Inshop.in.ua

Слободянюк Валерий Валерьевич              

27.08.1989

Alex

Хохлов Андрей

12.08.1989

Дикое Поле

Хохлов Андрей

12.08.1989

Жирновъ

Хрипунов Максим Геннадьевич

17.02.1989

PVM

Хрипунов Максим Геннадьевич

17.02.1989

Жирновъ

Цыганков Борис

1987

Newton

Цыганков Борис

1987

ХТГ

 г) представників та спонсорів своїх клубів, які в попередньому Кубку міста та 31 кубку Фк «Універ» мали результативність не більше 3 м’ячів, за рішенням Оргкомітету.

Гончаров Тарас Олегович

08.06.1991

Дикое Поле

Гончаров Тарас Олегович

08.06.1991

Жирновъ

Коптенков Антон

1990

ХГС

Коптенков Антон

1990

Интер

д) гравцям будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є колектив, у якому вони працюють (підтверджується трудовою книжкою), або вони виступали за команди свого трудового колективу більш ніж 1 турнір за рішенням оргкомітету, якщо вони в попередньому турнiрi мали результативнiсть менше 3 мячiв;

Ланглиц Александр

12.05.1988

Art Lemon

Ланглиц Александр Сергеевич

12.05.1988

Big House

Обоянский Алексей

 

Дикое Поле

Обоянский Алексей

 

Жирновъ

Новиков Сергей Владимирович

16.08.1991

Art Lemon

Новиков Сергей Владимирович

16/08/91

HZ

Дьяченко Евгений Александрович

03.12.84

Big House

Дьяченко Евгений Александрович

03.12.84

Art Lemon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

е) Гравцям команд, які в попередніх турнірах грали в різних турнірах не більше двох за рішенням Оргкомітету

Бережной Артур Эрикович

11.10.1994

АФК Барс

Бережной Артур Эрикович

11.10.1994

AZ-Auto

Голованов Александр Александрович

10.06.1994

ZCCAbInbev-2

Голованов Александр Александрович

10.06.1994

Природа

Гордиенко Егор Олегович

01.01.1998

HZ

Гордиенко Егор Олегович

01.01.1998

ИНХП

Голобородько Сергей Витальевич

09.10.1989

АФК Барс

Голобородько Сергей Витальевич

09.10.1989

Рембудпобут

Головень Артем Андреевич

02.04.1994

АФК Барс

Головень Артем Андреевич

02.04.1994

Рембудпобут

До Нгок Куен

27.07.1994

Nix Solutions

До Нгок Куен

27.07.1994

Pirates

Ермолаев Алексей Владимирович

03.07.1994

Ukrsibbank

Ермолаев Алексей Владимирович

03.07.1994

ХБТЗ

Имам Моххамед Хазим

 

Атлант

Имам Моххамед Хазим

 

Жирновъ

Корягин Кирилл Олегович

06.02.1993

Art Lemon

Корягин Кирилл Олегович

06.02.1993

HZ

Крюков Александр Сергеевич

07.02.1996

Альянс

Крюков Александр Сергеевич

07,02,1996

ФК Чемпион

Кушка Валерий Андреевич

09.08.1984

БМ Харьков

Кушка Валерий Андреевич

09.08.1984

Премьер

Красюк Эдуард  Васильевич

06.04.1986

АФК Барс

Красюк Эдуард  Васильевич

06.04.1986

Carbon DC.

Третьяков Александр Владимирович

05.08.1994

ФК Добросмак

Третьяков Александр Владимирович

05.08.1994

Delta

Сирко Евгений Викторович

06.03.1989

Этуаль

Сирко Евгений Викторович

06.03.1989

ФК Добросмак

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Промэлектро

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Art Lemon

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Модератор турнираы: Иван Иванов, Игорь Шишка









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок Харькова - park.sportinform.com.ua
Модератор ы:Иван Иванов, Игорь Шишка
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:66-468-18-43, 093-253-12-19 Игорь
Е-mail организатора:shyshkaigor@gmail.com
Комментарий:Турнир проводится под эгидой Кубка ФК Универ. Проходит на открытых площадках Парка Горького. Формат турнира 5х5. Приглашаются любительские команды