Игроки, выступающие за 2 команды

5. Особи, що допущені до участі у змаганнях, мають право грати тільки за одну команду, окрім:

 

- воротарів за дві команди – за рішенням Оргкомітету;

Афонин Сергей Александрович

11.12.84

DataArt

Афонин Сергей Александрович

11.12.84

Kharkov Movistar

Ахмадулин Александр Халитович

13.10.1983

Eldorado

Ахмадулин Александр Халитович

13.10.1983

Pirates

Березкин Дмитрий

07.06.1986

Ника

Берёзкин Дмитрий Александрович

07.06.1986

Shtorm

Михно Дмитрий Юрьевич

24.09.1990

Tigers

Михно Дмитрий Юрьевич

24.09.1990

SoftServe

Резниченко Виталий

 

Tigers

Резниченко Виталий

 

Армагеддон

Билык Сергей Александрович

03.11.1993

Nix Solutions

Билык Сергей Александрович

03.11.1993

Альфа

Бондаренко Дмитрий Владимирович

20.09.1984

ФК Юность2

Бондаренко Дмитрий Владимирович

20.09.1984

ФК Юность

Бондарь Александр Олегович

      15.08.1997

AZ-Auto

Бондарь Александр Олегович

       15.08.97.

Тасманский Дьявол

Глущенко Сергей Юрьевич

05.02.1984

Langate

Глущенко Сергей Юрьевич

05.02.1984

ЮКОМ

Глядяев Виталий Валерьевич

1984

Bioplast

Глядяев Виталий Валерьевич

15.06.84.

Тасманский Дьявол

Горшков Владимир

15.03.1975

Fortuna-2

Горшков Владимир

15.03.75

Алькор

Гусейнов Тимур Гесуйнович

17.06.2002

Emperika

Гусейнов Тимур Гесуйнович           

      17.06.2002

Evans

Данец Дмитрий Сергеевич

06.10.2000

GraceHoppers

Данец Дмитрий Сергеевич

06.10.2000

Pirates

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Promodo

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Thunder

Демин Алексей Юрьевич

13.04.1993

X1 Волна

Демин Алексей Юрьевич

13.04.1993

Х1

Джафаров Эльнур

 

Ideasoft IT

Джафаров Эльнур Джейхун

25.03.1998

Ideasoft

Добрынин Кирилл Игоревич

01.02.1998

X1 Волна

Добрынин Кирилл Игоревич

01.02.1998

Х1

Дубровский Сергей

11.07.1990

Logity

Дубровский Сергей Николаевич

11.07.1990

Brightgrove

Дубровский Сергей Николаевич

11.07.1990

Delta

Завадский Антон Дмитриевич

17.07.1992

X1 Волна

Завадский Антон Дмитриевич

17.07.1992

Х1

Зареченский Станислав

 

X1 Волна

Зареченский Станислав

 

Х1

Козлов Евгений Владиславович

31/05/2001

ХГС-2

Козлов Евгений Владиславович

31/05/2001

Planit-2

Корецкий Роман

25.08.1990

Промэлектро

Корецкий Роман Михайлович

25.08.1990

Розовая Пантера

Королюк Алексей Олегович

14.03.2003

Инвентус

Королюк Алексей Олегович

14.03.2003

Мобиль

Коряка Владимир Владимирович

28/03/2003

Planit

Коряка Владимир Владимирович

28/03/2003

Planit-2

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

DataArt

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

SoftServe

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Thunder

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

Пилигрим

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

AFT Syngenta

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Delta

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Крона

Луговой Николай

 

ФК Добросмак

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

P2H

Лутай Миросалв Сергеевич

09.10.1987

Строй Сити

Лутай Мирослав Сергеевич

09.10.1987

Kisa Dream Team

Лысак Роман Валерьевич

08.09.1986

ИНХП

Лысак Роман Валерьевич

08.09.1986

ФК Камень

Мунтянов Илья Александрович

31.08.1989

Carbon D. C.

Мунтянов Илья Александрович

31.08.1989

Lifecell

Назин Станислав Русланович

17.06.1998

Ideasoft IT

Назин Станислав Русланович

17.06.1998

Ideasoft

Назин Станислав Русланович

17.06.1998

МХП

Нгуен Конг Ханг

22.05.1993

ИНХП

Нгуен Конг Ханг

22.05.1993

ФК Камень

Нефедов Алексей Валентинович

02.03.91.

Тасманский Дьявол

Нефедов Алексей Владимирович

08.02.1991

Plarium-2

Осадчий Станислав Евгеньевич

31.07.1991

Ascendix

Осадчий Станислав Евгеньевич

31.07.1991

ИНХП

Панасенко Глеб Максимович

09.08.1991

SWAG

Панасенко Глеб Максимович

09.08.1991

Юниор

Пирогов Дмитрий Юрьевич

27.08.1997

НБХЗ Ю-20

Пирогов Дмитрий Юрьевич

27,08,1997

Флинт

Полыгалов Григорий

 

DataArt

Полыгалов Григорий Михайлович

04.09.86

Kharkov Movistar

Поляко Сергей Владимирович

24.02.1990

ФК Юность2

Поляко Сергей Владимирович

24.02.1990

ФК Юность

Процевский Сергей

26.10.71

Новая Вода

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Grid Dynamics

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Штиль

Романадзе Олег Георгиевич

22.02. 1991

Fortuna

Приходько Константин Владимирович

02.12.1993

Aimprosoft

Приходько Константин Владимирович

01.01.1993

ФК Юность2

Приходько Константин Владимирович

01.01.1993

ФК Юность

Романадзе Олег Георгиевич

22.02.1991

Fortuna-2

Сердюк Антон Алексеевич

13.05.1990

Carbon D. C.

Сердюк Антон Алексеевич

13.05.1990

Промэлектро

Скиба Александр

10.03.1992

Logity

Скиба Александр Олегович

10.03.1992

Zone 3000

Старченко Сергей Леонидович

24.06.1995

Fortuna

Старченко Сергей Леонидович

24.06.1995

Rovers-2

Савенко Олег Александрович

05.01.2001

AMFC Temp

Савенко Олег Александрович

05.01.2001

Emperika

Филонов Дмитрий Владимирович

07.09.1992

AFT Syngenta

Филонов Дмитрий Владимирович

07.09.1994

Madball

Худяков Алексей Юрьевич

10.06.1999

SWAG

Худяков Алексей Юрьевич

10.06.1999

шТопор

Черных Кирилл Олегович

15.12.89

Gameloft

Черных Кирилл Олегович

15.12.1989

Plarium-2

Шаповалов Михаил Александрович

14.06.1988

Grid Dynamics

Шаповалов Михаил Александрович

14.06.1988

Lifecell

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Art Lemon

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Инвентус

 

 

- осіб 1980 року народження та старше за дві команди, за рішенням Оргкомітету,

 

Бабий Роман

1973

Newton

Бабий Роман Юрьевич

28.12.1973

ХТГ

Беспорочный Дмитрий

 

Odesskaya Street

Беспорочный Дмитрий

24.05.74

Новая Вода

Боцман Евгений

1972

Newton

Боцман Евгений Иванович

20.10.1972

ХТГ

Кириллов Виктор

1976

Newton

Кириллов Виктор Владимирович

30.07.1975

ХТГ

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Грифоны

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Крона

Поляков Сергей

 

Крот

Поляков Сергей

05.09.72

Новая Вода

 

- осіб, які є представниками або спонсорами команд (обов’язково вказуються у заявці), які у попередньому турнірі не входили до числа лідерів своїх клубів з кількості забитих м’ячів, за рішенням Оргкомітету. При цьому представники команд, які грають у Вищій-1 лізі не можуть виступати за дві команди, якщо вони є гравцями основного складу своїх команд вищої ліги;

 

Ачкасов Павел Петрович

14.03.1996

Kitrum

Ачкасов Павел Петрович

14.03.1996

Ника

Барабаш Денис Витальевич

06.08.1994

Zone 3000

Барабаш Денис Витальевич

06.08.1994

Langate

Белонович Никита Георгиевич

11.04.1993

Grid Dynamics

Белонович Никита Георгиевич

11.04.1993

Tigers

Зозуля Андрей Николаевич

04.06.1988

ИНХП

Зозуля Андрей Николаевич

04.06.1988

ФК Камень

Кушка Валерий

 

DataArt

Кушка Валерий Андреевич

09.08.84

Kharkov Movistar

Коваленко Никита Евгеньевич              

03.03.2001

ZCC

Коваленко Никита Евгеньевич

03.03.2001

НБХЗ Ю-20

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna-2

Мохарев Борис Грирогьевич

30.01.1984

Жирновъ

Мохарев Борис Грирогьевич

30.01.1984

Сроитель

Орлов Андрей Александрович

04.03.1989

Ideasoft

Орлов Андрей Александрович

04.03.1989

МХП

Пискачев Ярослав Максимович

22.08.1997

Fortuna

Пискачёв Ярослав Максимович

22.08.1997

Rovers-2

Павлов Сергей Дмитриевич

28.07.1982

ФК Камень

Павлов Сергей Дмитриевич

28.07.1982

шТопор

Слюсаренко Борис Александрович

05.08.1981

Крот

Слюсаренко Борис Александрович

05.08.1981

Новая Вода

Слюсаренко Борис Александрович

05.08.1981

Красная Поляна

Тагиев Бахтияр Асаф Оглы

11.07.1999

Сроитель

Тагиев Бахтияр Асаф оглы

11.07.1999

Юниор

Торосян Рубен Михайлович

22.02.1984

Грифоны-2

Торосян Рубен Юрьевич

22.02.1984

Грифон

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

Ascendix

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

SWAG

Чураков Виталий Игоревич

28.12.1987

Carbon D. C.

Чураков Виталий Игоревич

28.12.1987

Lifecell

Пазич Константин Александрович

16.11.1991

Eldorado

Пазич Константин Александрович

16.11.1991

ЮКОМ

Ромашенко Константин Сергеевич

       20.08.96

Тасманский Дьявол

Ромашенко Константин Сергеевич

20.08.1996

ЮКОМ

Фандер Марк Валериевич

05.05.2001

Инвентус

Фандер Марк Валериевич

05.05.2001

НБХЗ Ю-20

Шворень Дмитрий Витальевич

22.11.1991

Грифоны-2

Шворень Дмитрий Витальевич

22,11,1991

Флинт

Якименко Роман Александрович

04.06.1990

Грифон

Якименко Роман Александрович

04.06.1990

ГУНП

 

 

- осіб з нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш 1 гравця за нову команду, за рішенням Оргкомітету.

 

- осіб з команд, які у попередньому сезоні приймали участь у скаладах своїх команд у інших турнірах (IT-ліга, Кубок ФК «Універ»)

 

Абдеррхман Лаяш

05.01.2000

Locus FC

Абдеррхман Лаяш

05.01.2000

Фармуниверситет

Абдуллаев Али Махир оглы

26.02.1995

Ideasoft IT

Абдуллаев Али Махир оглы

26.02.1995

Ideasoft

Байстрюченко Александр

 

P2H

Байстрюченко Александр Владимирович

29.08.1983

Fortuna

Бабий Владислав

1999

Newton

Бабий Владислав Романович

28.07.1999

Дивайс

Белоконь Александр Николаевич

05.04.1994

Ascendix

Белоконь Александр Николаевич

05.04.1994

Rovers-2

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Promodo

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Thunder

Бышов Владислав Андреевич

16.07.1998

Ascendix

Бышов Владислав Андреевич

16.07.1998

Fortuna

Воронецкий Алексей Альгисович

14.12.1990

Ideasoft IT

Воронецкий Алексей Альгисович

14.12.1990

Locus FC

Галан Игорь Сергеевич

30.04.1994

Ascendix

Галан Игорь Сергеевич

    30.04.94

Kharkov Movistar

Головань Сергей Васильевич

30.11.1987

МДК

Головань Сергей Васильевич

30.11.1987

ФК Довжик

До Нгок Куен

27.07.1994

GraceHoppers

До Нгок Куен

27.07.1994

Pirates

Дудуков Андрей  Сергеевич

02.09.1999

MFC Everest

Дудуков Андрей Сергеевич

02.09.1999

Promodo

Земба Сергей Викторович

23.01.91

DataArt

Земба Сергей Викторович

23.01.91

Kharkov Movistar

Зинченко Иван Владимирович

25.03.91

Gameloft

Зинченко Иван Владимирович

25.03.91г

Grand+

Коровкин Иван Александрович

25.02.1990

Ascendix

Коровкин Иван Александрович

25.02.1990

Rovers-2

Куликов Арсен Сергеевич

29.03.1996

Ascendix

Куликов Арсен Сергеевич

29.03.1996

Kitrum

Корягин Кирилл Олегович

06.02.1993

Art Lemon

Корягин Кирилл Олегович

06.02.1993

Промстрой

Кутрань Игорь Александрович

29.09.1987

Pirates

Кутрань Игорь Александрович

29.09.1987

Grace Hoppers

Клебан Михаил Викторович

09.02.1992

X1 Волна

Клебан Михаил Викторович

09.02.1992

Х1

Клебан Михаил Викторович

09.02.1992

AFT Syngenta

Локтионов Артем Александрович

31.03.1991

ZCC

Локтионов Артём Александрович

31.03.91

Gameloft

Лысов Андрей Владимирович

30.04.1990

DataArt

Лысов Андрей Владимирович

30.04.1990

Штиль

Мазуренко Евгений Андреевич

08.10.94

Gameloft

Мазуренко Евгений Андреевич

08.10.94г

Grand+

Мельник Антон Юрьевич

30.09.1985

Ascendix

Мельник Антон Юрьевич

30.09.1985

ИНХП

Мельник Денис Александрович

03.10.1993

Grid Dynamics

Мельник Денис Александрович

03.10.1993

Lifecell

Нарватов Анатолий Петрович

29.05.1994

Инвентус

Нарватов Анатолий Петрович

29.05.1994

Мобиль

Орлов Кирилл

17.03.1988

ФК Камень

Орлов Кирилл Леонидович

17.03.1988

Ascendix

Петренко Павел Сергеевич

14.11.1994

Grid Dynamics

Петренко Павел Сергеевич

14.11.94.

Тасманский Дьявол

Пуляев Андрей Павлович

01.12.1998

Нива (Липцы)

Пуляев Андрей Павлович

01.12.1998

ГУНП

Сидоренко Мирослав Иванович

17.09.2000

Инвентус

Сидоренко Мирослав Иванович

17.09.2000

Мобиль

Терновой Кирилл

 

P2H

Терновой Кирилл Александрович

02.12.1998

Kitrum

Углеватый Антон Владимирович

16.08.1995

Art Lemon

Углеватый Антон Владимирович

16.08.1995

ИНХП

Федько Кирилл Юрьевич

05.07.1989

Ascendix

Федько Кирилл Юрьевич

05.07.89

Kharkov Movistar

Хоменко Ярослав Владимирович

20.03.98

Gameloft

Хоменко Ярослав Владимирович

20.03.98г

Grand+

Хоролец Сергей Игоревич

27.07.1991

Grid Dynamics

Хоролец Сергей Игоревич

27.07.1991

Lifecell

Христенко Глеб Геннадиевич

17/07/1995

Planit

Христенко Глеб Геннадиевич

17.07.1995

Sigma Software

Черпицкий Владислав Викторович

18.02.1991

Grid Dynamics

Черпицкий Владислав Викторович (№69)

18.02.1991

Lifecell

Шкурко Роман Романович

10.09.89

Gameloft

Шкурко Роман Романович

10.09.89г

Grand+

Шостало Михаил

 

P2H

Шостало Михаил Владимирович

22.12.1995

Thunder

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Art Lemon

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Промэлектро

Хроменко Денис

 

Art Lemon

Хроменко Денис Геннадиевич

08.02.1992

Промстрой

 

 

- особи з команд, одна з яких приймає участь у турнирі у залах, а інша на полях зі штучним покриттям (Волна)

 

Moncef Chouit

17.10.1997

ФК Юность

Moncef Chouit

17.10.1997

Фармуниверситет

Акобия Леван Кахаберович

03.10.1993

ФК Юность

Акобия Ливан Кахаберович

03.10.1993

Kisa Dream Team

Арутюнов Александр

 

X1 Волна

Арутюнов Александр

 

Х1

Безручко Роман

 

X1 Волна

Безручко Роман Юрьевич

10.06.1998

Инвентус

Власов Александр Сергеевич           

12.05.1999

Фармуниверситет

Власов Александр Сергеевич

12.05.1999

ФК Юность

Высоцкий Никита

 

X1 Волна

Высоцкий Никита

 

Х1

Гейченко Егор

 

X1 Волна

Гейченко Егор

 

Х1

Горшков Максим Владимирович

17.11.2000

Fortuna-2

Горшков Максим Владимирович

17.11.2000

Алькор

Горенко Евгений Александрович

16.03.1990

X1 Волна

Горенко Евгений Александрович

16.03.1990

Х1

Клочко Артур

 

X1 Волна

Клочко Артур

 

Х1

Максименко Максим Владимирович

14.12.1996

ФК Юность2

Максименко Максим Владимирович

14.12.1996

ФК Юность

Мамедов Бахтияр Мехман оглы

13.01.1991

X1 Волна

Мамедов Бахтияр Мехман оглы

13.01.1991

Х1

Меховский Егор

 

X1 Волна

Меховский Егор

 

Х1

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Алькор

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Rovers-2

Нген Тиен Лонг

 

X1 Волна

Нген Тиен Лонг

 

Х1

Огульчанский Евгений

1982

Newton

Огульчанский Евгений Александрович

27.03.1982

ХТГ

Онищенко Дмитрий

 

X1 Волна

Онищенко Дмитрий

 

Х1

Остапенко Артем

 

X1 Волна

Остапенко Артем

 

Х1

Сокуренко Иван

 

X1 Волна

Сокуренко Иван

 

Х1

Сокуренко Иван Александрович

26.09.1990

Langate

Стрюк Дмитрий

17.02.84

Алькор

Стрюк Дмитрий Юрьевич

17.02.1984

Brightgrove

Стрюк Дмитрий Юрьевич

17.02.84

Kharkov Movistar

Пароникян Папин

 

X1 Волна

Пароникян Папин

 

Х1

Подзолков Антон Сергеевич

09.10.1986

Kisa Dream Team

Подзолков Антон Сергеевич

09.10.1986

МК Мясной

Пушкарь Александр

 

X1 Волна

Пушкарь Александр

 

Х1

Рудь Евгений

10.06.1986

Brightgrove

Рудь Евгений Викторович

10.06.1986

Хладотехника

Рубченко Дмитрий

08.07. 1996

ФК Добросмак

Рубченко Дмитрий Геннадьевич

08.07. 1996

Красная Поляна

Слабун Олег Олегович

02.08.1998

Тим и Ко

Слабун Олег Олегович

02.08.1998

ФК Юность

Стреляный Александр Николаевич

29.10.1983

Грифоны

Стреляный Александр Николаевич

29.10.1983

Newton

Сорока Владислав Викторович

31.07.1993

Brightgrove

Сорока Владислав Викторович

31.07.93

Gameloft

Усатов Александр Сергеевич

18.04.1992

Brightgrove

Усатов Александр Сергеевич

18.04.1992

Хладотехника

Хрипунов Илья

 

X1 Волна

Хрипунов Илья

 

Х1

Хмелев Руслан  Игоревич

10.07.1991

Абинбев

Хмелев Руслан Игоревич

10.07.1991

Салтовские Атаманы

Шеин Евгений Сергеевич

26.06.1989

X1 Волна

Шеин Евгений Сергеевич

26.06.1989

Х1

Шкода Дмитрий

 

X1 Волна

Шкода Дмитрий

 

Х1

 

 

Якщо команди після розподілу ліг потрапили до однієї ліги, то дозвіл грати за дві команди автоматично скасовуюється – гравець повинен вибрати одну команду.


Модератор турнираы: Иван Иванов, Игорь Шишка









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок Харькова - park.sportinform.com.ua
Модератор ы:Иван Иванов, Игорь Шишка
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:66-468-18-43, 093-253-12-19 Игорь
Е-mail организатора:shyshkaigor@gmail.com
Комментарий:Турнир проводится под эгидой Кубка ФК Универ. Проходит на открытых площадках Парка Горького. Формат турнира 5х5. Приглашаются любительские команды