Сборная ХНУ сезона 2017/2018: представляем команду

19 февраля 2018 14:50

Команда представляє Харківський національний університет ім. В.Каразіна

Футзальна команда «ХНУ» виступає у турнірах під егідою ВФАС з 2003 року. Щоправда, у період з 2006 по 2016 роки «каразінців» не було серед учасників чемпіонату України серед ВНЗ. Отже, за 15 років харків’яни провели лише п’ять сезонів у Студлізі з футзалу.

У своєму дебютному сезоні (2003 рік) команда «ХНУ» ледь не опинилася серед призерів. Але для виходу з групи у фінал харків’янам не вистачило одного забитого м’яча. Тому «каразінці» взяли участь у грі за 3 місце, де зазнали мінімальної поразки від київської команди «МАУП» (0:1).

Вже у 2004 році команда «ХНУ» здобула путівку у головний матч сезону, вибивши з турніру чинного чемпіона з Дніпропетровська у півфіналі (2:0). Але виграти «золото» студентам з Харкова не судилося. У тому році на небосхилі засяяла зірка «СумДУ» з Сергієм Пєсоцьким на тренерському містку. Сумчани одержали вольову перемогу у фіналі з рахунком 3:2.

Всеукраїнський турнір 2005-го команда «ХНУ» провела невдало, зайнявши третє місце у групі. Але вже наступного року харків’яни знову боролися за нагороди. У півфіналі підопічні Павла Пікалова переграли чинного чемпіона – «СумДУ», зробивши вагому заявку на перемогу у змаганнях. Але й цього разу студенти «ХНУ» зустріли опір у фінальному матчі. Олександр Юзик та його колектив «Фінансист-ДДФА» взяли реванш у харків’ян за поразку дворічної давнини (4:2).

У 2016-му команда «ХНУ» знову була представлена на всеукраїнському рівні. Сезон був для «каразінців» вдалим. Посівши друге місце у групі та здолавши у чвертьфіналі команду Криворізького національного університету, харків’яни вийшли до Фіналу чотирьох. У першій грі команда Віталія Чернишова перемогла студентів з Івано-Франківська та отримала путівку у фінал змагань. Але у грі за «золото» харків’яни зазнали нищівної поразки від «СумДУ» (0:6) і втретє стали срібними призерами Студліги України.