Чемпіоном "Місто-герой-6" став Роганський Юн!
![](http://sportinform.com.ua/files/news/15043-3.jpg)
У фінальному матчі 1 ліги "Містро-герой-6" Роганський Юн зіграв внічию з командою ОК Варта і Захист, а вже в серії післяматчевих пенальті виявився точнішим!
У фінальному матчі 1 ліги "Містро-герой-6" Роганський Юн зіграв внічию з командою ОК Варта і Захист, а вже в серії післяматчевих пенальті виявився точнішим!
Комментарии пользователей сайта
(Нет комментариев)