Игроки, выступающие за 2 команды

7. Всі гравці Кубку ФК «Універ» мають право грати тільки за одну команду, окрім:

a)         воротарям за дві команди, якщо команди, в яких вони грають не є учасниками перший трьох ліг Кубку і якщо ці воротарі не є першими воротарями (за рішенням Оркгомітету) у командах вищої ліги.

Альперович Константин Эдуардович

25.06.1975

Банна Хата

Альперович Константин Эдуардович

25.06.1975

КВАДР

Бабенко Антон Юрьевич 

15.08.1984

Альянс

Бабенко Антон Юрьевич 

15.08.1984

Гепард

Бобро Владимир Игоревич

18.06.1993

BWIN

Бобро Владимир Игоревич

18.06.1993

BWIN-2

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

Grafix

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

MFC Ciklum

Василющенко Артем Юрьевич

20.03.96

Эклессия

Василющенко Артем Юрьевич

20.03.96

Прайд-Газ

Галагуз Антон Юрьевич 

26/12/88

HZ

Галагуз Антон Юрьевич

26.12.1988

JC-Бегемоты

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

2-Ва В

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.94

Импульс

Горелов Игорь Юрьевич

9/6/1988

Draft-2

Гетьманский Максим

 

Viva Cup

Гетьманский Максим

 

Мрия-94

Горелов Игорь Юрьевич

09.06.1988 г.

Draft

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

GYM4FIT

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Мегабанк

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Эклессия

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Альянс

Енин  Геннадий  Викторович

20.01.1969

BWIN

Енин  Геннадий Викторович

20.01.1969

BWIN-2

Зареченский Станислав Вадимович

17.09.1995

Grafix

Зареченский Станислав Вадимович

17.09.1995

MFC Ciklum

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Iteam

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Altexsoft

Исаев Евгений Николаевич

20.01.1984

Восток-Маклер

Исаев Евгений Николаевич

20.01.1984

Тандем

Красноруцкий Виталий Викторович

02.09.1987

Гранд-Фасад

Красноруцкий Виталий Викторович

02.09.1987

Nik&Ars

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Autoshop

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

ENERGYM

Мартынцев Антон Игоревич

13.04.1995

ZCC ABInBev

Мартынцев Антон Игоревич

13.04.1995

Атлетик

Миколюк Андрей Анатольевич

12/10/1981

Draft-2

Миколюк Андрей Анатольевич

10.12.1981г.

MSV

Михеев Александр Сергеевич

20.02.96

Импульс

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1996

ХНУ

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1996

Хладотехника

Нефедов Алексей Валентинович

08.02.1991

Cykoria

 Нефедов Алексей Валерьевич

12.10.1989

Класс-2

Рогожников Олег                  

 

Укрфарминг

Рогожников Олег

 

Украгрозапчасть

Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

Класс-2

Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

Класс

Пасько Юрий

23.12.1988

Жилстрой-2

Пасько Юрий

23.121988

Жирновъ

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982 г.

Draft

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982

Мустанг

Скрипка Александр Леонидович

22/09/85

Фонарь

Скрипка Александр Леонидович

22/09/85

Team International

Ткаченко Игорь Александрович

08.06.1988

Авангард

Ткаченко Игорь Александрович

08.06.1988

Дружба

Третяк Дмитрий Викторович

28.09.1975

Березовка

Третяк Дмитрий Викторович

28.09.1975

Хладотехника

Федоров Сергей Эдуардович

18.09.67.

Виктория

Федоров Сергей Эдуардович

18.09.67

Слобода

Хмель Игорь Иванович

22.08.1989

BWIN

Хмель Игорь Иванович

22.08.1989

BWIN-2

Черных Кирилл Олегович

15.12.1989

JC-Бегемоты

Черных Кирилл Олегович

15/12/89

Team International

Шаталов Евгений Юрьевич

24.05.1990

КФК-15

Шаталов Евгений Юрьевич

24.05.1990

Тандем

Шустер  Вячеслав  Сергеевич

08.06.1996

BWIN

Шустер  Вячеслав  Сергеевич

08.06.1996

BWIN-2

Явдошенко Роман Александрович

28/08/1993

Восток-Маклер

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993 г.

Draft

Юхименко Иван Сергеевич

22.08.1997

Porezka.net

Юхименко Иван Сергеевич

22.08.1997

Gym4fit

Ивакин Сергей Евгеньевич

9,08,1975

Укрэнергочермет

Ивакин Сергей Михайлович

26/08/1976

Мегабанк

Качинский Олег Станиславович

28.11.83.

Виктория

Качинский Олег Станиславович

28.11.83.

Восток-Маклер

Снежко Юрий Викторович

 

Восток-Маклер

Снежко Юрий Викторович

 

Porezka.net

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Zombee

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Mezzo

 Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

Класс

 Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

Класс-2

 

b)         гравців 1977 р.н. (за дві команди) та старше (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

Антарес

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

Mezzo-GreenTeam

Карбовский Алексей

25.04.1975

Вега Пласт

Карбовский Алексей

25.04.1975

Гранд-Фасад

Цыб Александр Иванович

08.05.1974

ENERGYM

Цыб Александр Иванович

08.05.1974

Березовка

Москалец Игорь Николаевич

01.03.70

Импульс

Москалец Игорь Николаевич

01.03.70

Слобода

Панфилов Сергей Владимирович

08.03.1974

ХВУ-1

Панфилов Сергей Владимирович

08.03.1974

Pro Shop

Шевченко Дмитрий Николаевич

11.06.1979

Pro Shop

Шевченко Дмитрий Николаевич

12.06.1979

Тайм

Король Александр

1976

Маяк

Король Александр

1976

Маяк

Крючков Андрей

1974

Мрия-94

Крючков Андрей

1974

Маяк

 

c)         гравців 1977-1982 р.н. – якщо у попередньому сезоні їх результативність була не більш ніж 7-8 м’ячів за кожну команду в якій гравець брав участь в попередньому турнірі, за рішенням оргкомітету (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Архипов Роман

04.05.1978

Гранд-Фасад

Архипов Роман Викторович

04.05.1978

Березовка

Гуменный Андрей

28.03.1982

Авангард

Гуменный Андрей

28.03.1982

Фолио Плюс

Смицков Алексей

21.11.1980

Фолио Плюс

Смицков Алексей Николаевич

21.11.1980

Березовка

Снежко Александр Юрьевич

26.02.1978

EURO

Снежко Олександр Юрійович

26.02.1978

НА НГУ

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Эклессия

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Мегабанк

Гавриков Максим Александрович

10.09.1982

Основа-М

Гавриков Максим Александрович

10.09.1982

ВЧД-Основа

Онопко Андрей Сергеевич

03/11/1979

Zombee

Онопко Андрей Сергеевич

03/11/1979

Мегабанк

Перадзе  Роман Тариелович

22.07.1982

Банна Хата-2

Перадзе Роман Тариелович

22.07.1982

ВЧД-Основа

Замараев   Антон  Юрьевич

26.10.1982

Маяк

Замараев   Антон  Юрьевич

26.10.1982

Status-M

Ситников Сергей Александрович                                                    

     30.09.1980

Маяк

Ситников Сергей Александрович                                                   

     30.09.1980

Status-M

 

d)         гравців, які є представниками або спонсорами своїх клубів (обов’язково вказані у заявці) і не мали раніше професійних контрактів з міні-футбольними клубами, які мали у попередньому сезоні результативність не більш ніж 3-4 м’ячів(якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Белонович Никита Георгиевич

11.04.1993

Tайгерс

Белонович Никита Георгиевич

11.04.93

Слобода

Витковский Александр

11.04.1985

Вега Пласт

Витковский Александр

11.04.1985

ГрандФасад

Гринюк Виталий Леонидович

13/07/83

Iteam

Гринюк Виталий Леонидович

13/07/83

Team International

Захаров Максим Викторович

31.07.1987

Дружба

Захаров Максим Викторович

09.05.1986

Pro Shop

 

e)         гравцям будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є колектив, у якому вони працюють (підтверджується трудовою книжкою), які мали у попередньому сезоні результативність не більш ніж 3-4 м’ячів, або вони виступали за команди свого трудового колективу більш ніж 1 турніру за рішенням оргкомітету, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Петренко Юрий Михайлович  

22.08.1983

Вирола

Петренко Юрий Михайлович

22.08.83

Импульс

Галушка Вадим Иванович

18.10.1985

Altexsoft

Галушка Вадим Иванович

18.10.1985

Мустанг

Рупан Сергей Сергеевич

10.09.1987

Банна Хата-2

Рупан Сергей Сергеевич

10.09.1987

ВЧД-Основа

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

ZCC ABInBev

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

Мустанг

Лавренко Александр Сергеевич

14/03/1990

Класс

Лавренко Александр Сергеевич

14/03/1990

Класс-2

Бондарев Дмитрий Юрьевич

14.11.1985

EURO

Бондарев Дмитрий Юрьевич

14.11.1985

НА НГУ

Высоцкий Владимир Владимирович

10.04.1997

SMART

Высоцкий Владимир Владимирович

10.04.1997

Рост-2

 

 

f)         гравців нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш ніж 2 гравців за 1 команду, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

 

g)         гравців 1997-2000 р.н. ще за команди високих ліг (вища, перша та друга) за рішенням оргкомітету (які у попередніх сезонах грали у цих лігах за свою команду), але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно.

Плоскин Руслан Владиславович

07.09.1997

КВАДР

Плоскин Руслан Владиславович

07.09.1997

Маяк

 

h)         гравцям шостої ліги та більш низьких ліг (які у попередніх сезонах грали у цих лігах за свою команду), які раніше не виступали в високих лігах (вища, перша та друга) 1993 року народження та молодше ще за одну команду в високих лігах (вища, перша та друга) (за рішенням оргкомітету).

 

 


Модератор турнира: Иван Иванов









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок ФК Универ - univer.sportinform.com.ua
Модератор :Иван Иванов
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:(057) 340 54 75; (097) 314 39 97; (050) 683 30 96
Е-mail организатора:fc-univer@yandex.ru
Комментарий:Приглашаем команды из Харькова и Харьковской области принять участие в нашем любительском турнире по мини-футболу