Игроки, выступающие за 2 команды

15.09.17 состоялся оргкомитет в составе: Чекин Олег, Павлов Роман, Гольдинер Игорь, Юрий Кобзарь, Юрий Воложенко, Василий Симонов, были рассмотрены следующие вопросы:

1. Утвердить список игроков выступающих за 2 команды по различным пунктам регламента.

2. Запретить выступать за 2 команды игрокам несоответствующим регламенту и не прошедшим утверждение оргкомитета.

 

Решение оргкомитета от 15.09.17

1.     Список игроков, которым разрешено выступать за 2 команды

 

7. Всі гравці Кубку ФК «Універ» мають право грати тільки за одну команду, окрім:

a)      воротарям за дві команди, якщо команди, в яких вони грають не є учасниками перший трьох ліг Кубку і якщо ці воротарі не є першими воротарями (за рішенням Оргкомітету) у командах вищої ліги.

 

Grafix

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

Ciklum

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

Экклексия

Василющенко Артем

20.03.1996

АК Мельник

Василющенко Артём

20.03.1996

Тайм

Ващенко Сергей Александрович

28.10.1990

Dream Team

Ващенко Сергей Александрович

28.10.1990

Тайм

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Фолио

Елисеев Сергей

11.06.1968

Корона

Елисеев Сергей Иванович

11.06.1968

Grafix

Зареченский Станислав Вадимович

17.09.1995

Ciklum

Зареченский Станислав Вадимович

17.09.1995

Draft-2

Миколюк  Андрей Анатольевич

10/12/1981

MSV

Миколюк Андрей Анатольевич

10.12.1981г.

Импульс

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1996

Хладотехника

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1996

LEG

Галагуз Антон Юрьевич

26.12.1988

HZ

Галагуз Антон Юрьевич 

26/12/88

Autoshop

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Energym

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Восток

Пелих Константин

5.05.1987

Тетра

Пелих Константин

5.05.1987

Euro

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Mezzo

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Draft

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982 г.

Мустанг

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982

Polpak

Скрипка Александр

22.09.1985

Team international

Скрипка Александр Леонидович

22/09/85

Березовка

Третяк Дмитрий Викторович

28.09.1975

Хладотехника

Третяк Дмитрий Викторович

28.09.1975

АК Мельник

Фоменко Евгений

29.09.1983

Премьер

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

uaforming

Худяков Иван Дмитриевич

06.10.1982

Хартрон

Худяков Иван Дмитриевич

06.10.1982

Тайм

Шаталов Евгений Юрьевич

24.05.1990

Тандем

Шаталов Евгений Юрьевич

24.05.1990

2-Ва В

Сухомлинов Василий

20.05.1976

Tesla

Сухомлинов Василий

20.05.1976

Экклексия

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Альянс

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Grafix

Кривонос Дмитрий Юрьевич

18.11.1983

Корона

Кривонос Дмитрий Юрьевич

18.11.1983

uaforming

Медловец Павел Леонидович

28.05.89

Хартрон

Медловец Павел Леонидович

28.05.89

Класс

Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

Класс2

 Пархоменко Сергей Сергеевич

14,08,1994

JC-Бегемоты

Черных Кирилл Олегович

15.12.1989

Tram International

Черных Кирилл Олегович

15.12.1989

ПБ-Штурм

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1894

Altexsoft

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1894

 

b)      гравців 1977 р.н. (за дві команди) та старше (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

 

Укрфарминг

 Анцупов Сергей Иванович (Укрфарминг, 6 лига, 8,3)

13.05.76

Харьковгоргаз

Анцупов Сергей Иванович

13.05.1976

Корона

Гольдинер   Игорь  Евгеньевич (Корона, 8 лига, 13,5)

17.11.1967

Фолио

Гольдинер Игорь (Фолио Плюс, 2 лига, 9,1)

17.11.1967

Экклексия

Ивакин Сергей Михайлович

26/08/1976

Мегабанк

Ивакин Сергей Михайлович (Мегабанк, 9 лига, 20,11)

26/08/1976

Вега пласт

Карбовский Алексей (Гранд-Вега Пласт, 6 лига, 15,16)

25.04.1975

Гранд

Карбовский Алексей (Гранд-Фасад, 4 лига, 13,11)

25.04.1975

Корона

Колесников  Вячеслав  Борисович (Корона, 8 лига, 17,1)

02.12.1956

Авангард

Колесников  Вячеслав  Борисович

02.12.1956

Украгрозапчасть

  Карушин Вячеслав Александрович (Украгрозапчасть, 2 лига, 12,0)

02.02.72

Укрфарминг

    Карушин Вячеслав Александрович (Укрфарминг, 6 лига, 14,2)

02.02.72

Виктория

Федоров Сергей Эдуардович (Виктория, 3 лига, 16,0)

18.09.67.

Слобода

Федоров Сергей Эдуардович

18.09.67

Фолио

Хардиков Вадим Владимирович

24.03.1975

Корона

Хардиков Вадим Владимирович (Корона, 8 лига, 7,2)

24.03.1975

 

Березовка

Цыб Александр Иванович

08.05.1974

Energym

Цыб Александр Иванович (29 КУ Energym, 8 лига, 10,4)

08.05.1974

 

c)     гравців 1977-1982 р.н. – якщо у попередньому сезоні їх результативність була не більш ніж 7-8 м’ячів за кожну команду в якій гравець брав участь в попередньому турнірі, за рішенням оргкомітету (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Офицеры

Гарбуз Сергей Владимирович (Офицеры ХНУПС, 5 лига, 7,4)

04.09.1982

ХНУПС

Гарбуз Сергей Владимирович

04.09. 1982

Тетра

Гуменный Андрей  (Тетра, 6 лига, 19,11)

28.03.1982

Фолио

Гуменный Андрей (Фолио Плюс, 2 лига, 9,2)

28.03.1982

НА НГУ

Снежко Александр (НА НГУ, 4 лига, 16,3)

 

Euro

Снежко Александр Юрьевич

26.02.1978

Экклексия

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Мегабанк

Лашин Петр Михайлович (Мегабанк, 9 лига, 15,6)

22/07/1981

Маяк

Ситников Сергей (Маяк, 7 лига, 12,3)

  30.09.1980

Статус-М

Ситников Сергей Александрович (Status M, 8 лига, 12,5)                                            

  30.09.1980

Вирола

Ткаченко Виталий Анатолиевич (Вирола, 1 лига, 18,7)

01.02.1982

Виктория

Ткаченко Виталий Анатольевич

01.02.1982

Премьер

Кононенко Константин Владимирович (31 КУ Премьер, 6 лига, 14,1)

14.08.1981

Север

Кононенко Константин Владимирович

14.08.1981

       

 

d)    гравців, які є представниками або спонсорами своїх клубів (обов’язково вказані у заявці) і не мали раніше професійних контрактів з міні-футбольними клубами, які мали у попередньому сезоні результативність не більш ніж 3-4 м’ячів(якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

Тайгерс

Белонович Никита Георгиевич (Tigers, 11 лига, 18,2)

11.04.1993

Слобода

Белонович Никита Георгиевич (Слобода, 7 лига, 20,4)

11.04.93

JC-Бегемоты

Бойко Константин Сергеевич        (JC-Бегемоты, 12 лига, 14,8)

08.04.1983

HZ

Бойко Константин Сергеевич  (HZ, 3 лига, 3,0)

08/04/83

Вега пласт

Витковский Александр (30 КУ Вега Пласт, 8 лига, 14,3)

11.04.1985

Гранд

Витковский Александр (31 КУ Гранд-Фасад, 4 лига, 1,0, 30 КУ Гранд-Фасад, 6 лига, 11,0)

11.04.1985

НАНГУ

Гаврюшин Иван Анатольевич (НА НГУ, 4 лига, 12,3)

19.10.1982

Тайм

Гаврюшин Иван Анатольевич (Тайм, 10 лига, 19,4)

19.10.1981

Altexsoft

Галушка Вадим Иванович (AltexSoft, 9 лига, 7,3)

18.10.1985

Мустанг

Галушка Вадим Иванович (Мустанг, 8 лига, 17,7)

18.10.1985

Iteam

Гринюк Виталий Леонидович (ITeam, 10 лига, 19,6)

13/07/83

Team international

Гринюк Виталий Леонидович (TeamInternational, 5 лига, 16,6)

13/07/83

Рост

Евдокимов Максим (31 КУ, Рост 6 лига, 17,5)

10.03.1983

Рост-2

Евдокимов Максим

10.03.1983

 

e)     гравцям будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є колектив, у якому вони працюють (підтверджується трудовою книжкою), які мали у попередньому сезоні результативність не більш ніж 3-4 м’ячів, або вони виступали за команди свого трудового колективу більш ніж 1 турніру за рішенням оргкомітету, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

 

Zcc

Мартынцев Антон Игоревич (13 кх ZCCAbInBev, 10 лига, 8,0)

13.04.1995

Атлетик

Мартынцев Антон Игоревич (31 ку Атлетик, 5 лига, 11,0)

13.04.1995

Zcc

Мороз Антон Александрович  (13 кх ZCCAbInBev, 10 лига, 10,11З

13.09.1994

Мустанг

Мороз Антон Александрович (Мустанг, 8 лига, 20,2)

13.09.1994

Класс

Иванов Виталий Владимирович (Класс, 1 лига, 19,4)

23,05,1983

Класс2

Иванов Виталий Владимирович

23.05.1983

Галерея

Губарь Антон Владимирович (Галерея, В лига, 18,2)

25.02.1989

Галерея-2

Губарь Антон Владимирович

25.02.1989

СтатусМ

Замораев Антон  Юрьевич (Status M, 8 лига, 15,7)

26.10.1983

Маяк

Замораев Антон  Юрьевич (Маяк, 7 лига, 21,6)

26.10.1983

Банна Хата-2

Рупан  Сергей (Банна Хата-2, 5 лига, 15,6)

10.09.1987

ВЧД-Основа

Рупан Сергей Сергеевич (ВЧД-Основа, 7 лига, 16,5)

10.09.1987

Тандем

Шеин Алексей Сергеевич (31 КУ, Мивина 4 лига, 18,4)

30.031987

Техномастер

Шеин Алексей Сергеевич

30.03.1987

Henkel

Голуб Юрий Владимирович (31 КУ, 15,3 Тандем+)

18.02.83

Рост

Голуб Юрий Владимирович

18.02.83

 

f)       гравців нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш ніж 2 гравців за 1 команду, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно (якщо гравець не заявлений за дві команді у перших трьох лігах);

 

АК Мельник

Мосийчук Роман Сергеевич

10.08.1991

Техномастер

Мосийчук Роман Сергеевич

10.08.1991

Тайм

Полищук Владимир

21.08.1981

ProShop

Полищук Владимир Анатольевич

21.08.1981

АК Мельник

Сбитнев Михаил Петрович

29.01.1995

Техномастер

Сбитнев Михаил Петрович

29.01.1995

Тайм

Шевченко Дмитрий Николаевич

12.06.1979

ProShop

Шевченко Дмитрий Николаевич

11.06.1979

Ua Forming

Лисицкий Владимир Александрович (UA Forming, 11 лига, 21,18)

26.03.1981

Прайд-Гаs

Лисицкий Владимир Александрович

26.03.1981

Мрия-94

Шейко Сергей Павлович

02.02.1984

ЮЖД

Шейко Сергей Павлович

02.02.1984

МДК

Жданков Дмитрий Сергеевич

18.11.1984

Ранок

Жданков Дмитрий Сергеевич

18.11.1984

МДК

Онищенко Евгений Анатольевич

08.08.1982

Ранок

Онищенко Евгений Анатольевич

08.08.1982

 

g)      гравців 1997-2000 р.н. ще за команди високих ліг (вища, перша та друга) за рішенням оргкомітету (які у попередніх сезонах грали у цих лігах за свою команду), але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений за дві команди у вищій, першій та другій лігах одночасно.

 

Henkel

Змиевской Ярослав Вячеславович

1.01.2001

Кобра

Змиевской Ярослав Вячеславович

25.07.2001

Квадр

Федоренко Ярослав  Александрович

16.12.2000

Fireball

Федоренко Ярослав  Александрович

16.12.2000

Мегабанк

Шипилов Никита Александрович

03/10/1999

Porezka.net

Шипилов Никита Александрович

03/10/1999

HZ

Гордиенко Егор Олегович

01/01/1998

Fireball

Гордиенко Егор Олегович

01/01/1998

 

h) гравцям шостої ліги та більш низьких ліг (які у попередніх сезонах грали у цих лігах за свою команду), які раніше не виступали в високих лігах (вища, перша та друга) 1993 року народження та молодше ще за одну команду в високих лігах (вища, перша та друга) (за рішенням оргкомітету).

 

Autoshop

Тельной Александр Сергеевич

31.08.1993

Слобода

Тельной Александр Сергеевич

31.08.1993

ХКЗ

Кумар Дмитрий Филиппович

04.10.1993

HZ

Кумар Дмитрий Филиппович

04.10.1993

 

2.     Игроки, которым запрещено выступать за 2 команды:

Мегабанк

Волков Денис Владимирович

11/07/1997

Шторм

Волков Денис Владимирович

11.08.1997

Bwin

Дидух Роман Олегович

01.11.1988

Cykoria

Дидух Роман Олегович

01.11.1988

Grafix

Дудник Юрий Николаевич (Grafix, 12 лига, 6,2)

14.07.1979

Клондайк

Дудник Юрий Николаевич (Клондайк, 10 лига, 10,3)

14.07.1979

Гепард

Зайцев Павел Олегович

24.05.1991

Никарс

Зайцев Павел Олегович

24.05.1991

Украгрозапчасть

Зубко Кирилл Вячеславович

03.09.89

Укрфарминг

Зубко Кирилл Вячеславович

03.09.89

Никарс

Кабак Денис Геннадьевич

15.09.1997

Эпицентр

Кабак Деніс Геннадійович 

15.04.1997

Клондайк

Комарь Богдан Григорьевич

03.10.1993

Хартрон

Комарь Богдан Григорьевич

03.10.1993

Украгрозапчасть

Машир Виталий Александрович

12.01.85

Укрфарминг

Машир Виталий Александрович

12.01.85

Гепард

Новиков Сергей Владимирович

16/08/91

HZ

Новиков Сергей Владимирович

16/08/91

Тайм

Токарский михаил (13 КХ Тайм, 8 лига, 6,1)

 

НАНГУ

Токарский Михаил Валериевич

27.06.86

Bwin

Хубулава  Ираклий  Давидович

17.03.1987

Cykoria

Хубулава Ираклий Давидович

17.03.1987

HZ

Черепанов Дмитрий Александрович (HZ 22,11)

30.10.1981

Банна хата

Черепанов Дмитрий Александрович (Банна хата 10,8)

30.10.1981

 

 


Модератор турнира: Иван Иванов









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок ФК Универ - univer.sportinform.com.ua
Модератор :Иван Иванов
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:(057) 340 54 75; (097) 314 39 97; (050) 683 30 96
Е-mail организатора:fc-univer@yandex.ru
Комментарий:Приглашаем команды из Харькова и Харьковской области принять участие в нашем любительском турнире по мини-футболу